Na een deugddoende zege in de Short Rally van Moorslede trekt Team Godrive komend weekend
naar de tweede BK-afspraak van het seizoen. In de 50ste TAC Rally willen Vincent Verschueren en
corijder Mathieu Vynckier zich in hun Citroën C3 Rally2 voor eigen volk in de kijker rijden.
Na een valse start in de Rally van Haspengouw stonden Vincent Verschueren en Mathieu Vynckier
enkele weken geleden aan de start aan de Short Rally van Moorslede.
“Ik ben erg blij dat we in Moorslede hebben gereden”, vertelt Vincent. “Het gat tot de TAC Rally was anders te groot en het was toch nodig om nog wat ritme op te doen, want we hadden voor het seizoen ook niet getest. Het bleek uiteindelijk een uitstekende voorbereiding. Het was natuurlijk tof om te kunnen winnen, maar in Moorslede hebben we ook nog wat zaken uitgeprobeerd in functie van de TAC Rally. Het voordeel van ons tweede seizoen is dat we kunnen terugvallen op de beste punten van vorig jaar. We hebben nog wat zaken kunnen verfijnen. Donderdag rijden we sowieso nog de shakedown om alles nog eens te bevestigen.”

De TAC Rally in Tielt is dit jaar aan zijn vijftigste editie toe. “Het is toch wel een speciale editie waar ik wel naar uitkijk“, zegt Vincent, die onlangs samen met alle andere ex-winnaars gehuldigd werd. “De TAC Rally is door en door gekend door iedereen. Het vrij technische parcours vind ik echt top en het is sowieso ook gewoon een toffe rally. Het is ook een beetje een thuiswedstrijd en net zoals elke West-Vlaamse wedstrijd is die extra belangrijk voor onze sponsors. Het voorspelde mooie weer voor dit weekend is ook een opsteker. Het is leuker voor de supporters en ook voor mij mag het droog blijven. Als er veel stof op de baan ligt, zou het misschien wel nog eens gladder dan gewoonlijk kunnen worden.”
De tegenstand is voor Vincent en corijder Mathieu Vynckier te vergelijken met die van vorig jaar. “Niels Reynvoet en Bjorn Syx lijken opnieuw de te kloppen mannen te worden, al is het ook uitkijken voor Fréderic Miclotte die steeds sneller lijkt te worden. Bjorn heeft al een goeie wedstrijd achter de rug met zijn nieuwe Toyota, dus ik verwacht hem zeker meteen op de afspraak. Dat maakt het natuurlijk spannend en leuk. We zullen zeker opnieuw meteen bij de les moeten zijn. Ik ga opnieuw proberen om het maximum eruit te halen. We zien dan wel waar we uitkomen. Hoe hoger hoe beter natuurlijk, al heb je natuurlijk ook altijd een portie geluk nodig”, aldus Vincent.
