Jeroen Catelin foutloos naar zege in BRC Trophy

Het was al een tijdje geleden dat we Jeroen Catelin nog in actie gezien hadden. De Clio-rijder kwam vorig seizoen immers enkel in Ieper aan de start. Gelet op zijn ervaring in Tielt ging hij als favoriet van start in de BRC Trophy en samen met Jeffrey Vandenbussche maakte hij zijn favorietenrol ook waar.
“Het was in het begin even schrikken op het gladde asfalt. Het voelde nog gladder aan dan we gedacht hadden. Voor het overige hebben we een mooie rally gereden zonder overdreven risico’s te nemen,” vertelde winnaar Jeroen Catelin.
Loris Nuyts, genavigeerd door Guy Burniat, werd tweede in zijn Clio Rally5. “Wat een parcours! Het was mijn eerste keer hier en ik was verrast dat het asfalt zo glad was. In de eerste ronde kozen we voor zachte Michelins, wat misschien ook niet ideaal was. Het belangrijkste was om op de baan te blijven en de punten in de Trophy mee naar Florennes te nemen,” aldus Loris Nuyts, die vanaf de volgende wedstrijd met een Peugeot 208 Rally4 zal rijden.
De derde plaats in de BRC Trophy ging naar Wim Louage met zijn Ford Fiesta.

Dirk Titeca
Dirk Titeca
Dirk Titeca is qua leeftijd de ouderdomsdeken binnen het team van RallyandRaces. Sedert de jaren '80 is hij actief als autosportjournalist.

Laatste nieuws

Gerelateerd nieuws