GP Oostenrijk: een woordje van de snelste man vandaag

Valtteri Bottas: “Dit voelt heel goed. Ik miste dit gevoel. Na de kwalificatie beefde ik zelfs helemaal. Het is dan ook iets heel bijzonders om de auto tot het uiterste te kunnen duwen. We bereiden ons hier al zo lang op voor en je weet nooit waar je echt staat. Maar ons team heeft geweldig werk geleverd, het is indrukwekkend om te zien. Het is nog erg vroeg, dit was slechts de allereerste kwalificatiesessie van het seizoen, maar ik ben zo onder de indruk van wat ons team heeft kunnen bereiken. Hartelijk dank aan iedereen in het team, zowel hier op de baan als thuis in de fabrieken – dit is echt een geweldige auto om in te rijden. Ik ben erg blij met het resultaat van vandaag, maar het is morgen dat telt, dus we moeten ons hoofd erbij houden en hard blijven werken.”

Giovanni Declercq
Giovanni Declercq
Giovanni Declercq kwam vele jaren terug in contact met RallyandRaces als videograaf. Ondertussen vaste waarde geworden en de overstap gemaakt naar fotograaf. In de periode dat sigarettenreclame nog mocht fanatiek supporter van Patrick Snijers. Evenementen zoals Goodwood kunnen hem zeker bekoren evenals het Toutes Terrain kampioenschap in Frankrijk!

Laatste nieuws

Gerelateerd nieuws